Войти | Регистрация | Вход необходим для полного использования сайта
 +16.8 °C
Даже вся Вселенная - всего лишь искра вечности.
(Р.П.Блаватская)
 

Статьи

Фотосессия "Красноармейское-Ишаки". Часть 2

  06.10.2006 08:21 | 6257 просмотров
Фотосессия "Красноармейское-Ишаки". Часть 2
Фотосессия "Красноармейское-Ишаки" была проведена 29-го сентября 2006 года. Цель фотосесси: наполнение фотоальбома "Фотогалерея Чувашии" снимками из Красноармейского района. Скорее всего (если еще на одну фотосессию не решусь), в этом году это последняя фотосессия из данной серии.
Все снимки в фотоальбоме будут разложены по деревням. Здесь же я постараюсь рассказать о впечатлениях увиденных во время фотосессии, о некоторых деталях, что в фотоальбом не попадут.

Далее...

 

Фотосессия "Красноармейское-Ишаки". Часть 2

  06.10.2006 08:21 | 6238 просмотров
Фотосессия "Красноармейское-Ишаки". Часть 2
Фотосессия "Красноармейское-Ишаки" была проведена 29-го сентября 2006 года. Цель фотосесси: наполнение фотоальбома "Фотогалерея Чувашии" снимками из Красноармейского района. Скорее всего (если еще на одну фотосессию не решусь), в этом году это последняя фотосессия из данной серии.
Все снимки в фотоальбоме будут разложены по деревням. Здесь же я постараюсь рассказать о впечатлениях увиденных во время фотосессии, о некоторых деталях, что в фотоальбом не попадут.

Далее...

 

Фотосессия "Красноармейское-Ишаки". Часть 1

  06.10.2006 08:07 | 6445 просмотров
Фотосессия "Красноармейское-Ишаки". Часть 1
Фотосессия "Красноармейское-Ишаки" была проведена 29-го сентября 2006 года. Цель фотосесси: наполнение фотоальбома "Фотогалерея Чувашии" снимками из Красноармейского района. Скорее всего (если еще на одну фотосессию не решусь), в этом году это последняя фотосессия из данной серии.
Все снимки в фотоальбоме будут разложены по деревням. Здесь же я постараюсь рассказать о впечатлениях увиденных во время фотосессии, о некоторых деталях, что в фотоальбом не попадут.

Далее...

 

Фотосессия "Красноармейское-Ишаки". Часть 1

  06.10.2006 08:07 | 6738 просмотров
Фотосессия "Красноармейское-Ишаки". Часть 1
Фотосессия "Красноармейское-Ишаки" была проведена 29-го сентября 2006 года. Цель фотосесси: наполнение фотоальбома "Фотогалерея Чувашии" снимками из Красноармейского района. Скорее всего (если еще на одну фотосессию не решусь), в этом году это последняя фотосессия из данной серии.
Все снимки в фотоальбоме будут разложены по деревням. Здесь же я постараюсь рассказать о впечатлениях увиденных во время фотосессии, о некоторых деталях, что в фотоальбом не попадут.

Далее...

 

Краҫҫин ламписем

  03.10.2006 17:17 | 6374 просмотров

Ҫакӑнта краҫҫин ламписем ҫинчен каласа парасшӑн-ха. Эпӗ хам ачалӑх вӑхӑтӗнче керосинкӑна та краҫҫин лампине те курнӑччӗ. Краҫҫинкӑпа (сӑнӳкерчӗк ҫинче ун ҫинче чейник ларать) апат та пӗҫӗретчӗ пулас анне. Краҫҫин лампипе вара ҫурта ҫутататчӗҫ. Электричество ҫӳккне пула мар — час-часах электричество пӗтетчӗ (халӗ ун пек мар ҫав, анчах та эпӗ пӗчӗккӗ чухне тӗттӗмре ларма час-часах килетчӗ — те электричество проводисене лайӑх туртса кайман пирки свет пӗтетчӗ.

Далее...

 

Краҫҫин ламписем

  03.10.2006 17:17 | 6274 просмотров

Ҫакӑнта краҫҫин ламписем ҫинчен каласа парасшӑн-ха. Эпӗ хам ачалӑх вӑхӑтӗнче керосинкӑна та краҫҫин лампине те курнӑччӗ. Краҫҫинкӑпа (сӑнӳкерчӗк ҫинче ун ҫинче чейник ларать) апат та пӗҫӗретчӗ пулас анне. Краҫҫин лампипе вара ҫурта ҫутататчӗҫ. Электричество ҫӳккне пула мар — час-часах электричество пӗтетчӗ (халӗ ун пек мар ҫав, анчах та эпӗ пӗчӗккӗ чухне тӗттӗмре ларма час-часах килетчӗ — те электричество проводисене лайӑх туртса кайман пирки свет пӗтетчӗ.

Далее...

 

Чулхулана таврӑнтӑм!

  02.10.2006 15:15 | 6393 просмотров
Уф! Нумай ӗҫ турӑм ҫак тӑватӑ кун хушшинче! Кӗҫнерникун конференцине хутшӑнтӑм, Шупашкар хулари музея кӗрсе куртӑм. Ку ӗҫпе манӑн пер кун иртсе кайрӗ. Эрнекун Красноармейски тӑрӑх фотосесси турӑм. Вӗҫне ҫити (эпӗ Ишек патне ҫитес терӗм те, анчах ҫитеймерӗм) урасем ывӑнса ҫитрӗҫ, вӑй пӗтрӗ (малтанхи кун конференцине хутшӑнса музейсем тӑрӑх утса сахал ҫирӗм пулас) каялла таврӑнтӑм.
Шӑматкун ҫумӑр ҫума пуҫларӗ. Ҫапах та тӑван шкула уттартӑм (Унта мана ятарласа чӗннӗччӗ те...). Шкулта мана лайӑх кӗтсе илчӗҫ. Эпӗ килнишӗн уйрӑмах Тамара Ивановна савӑнчӗ (малтан вӑл пире биологине вӗрентсе, халӗ 9 ҫул ӗнтӗ — шкул директорӗ).

Далее...

 

Во! Тут похоже на правду

  27.09.2006 07:05 | 5538 просмотров
http://www.ixbt.com/news/market/index.shtml?06/89/21 — тут похоже на правду, нежели то, что указано было в пресс-релизе Mail.ru :)
 

Во! Тут похоже на правду

  27.09.2006 07:05 | 6589 просмотров
http://www.ixbt.com/news/market/index.shtml?06/89/21 — тут похоже на правду, нежели то, что указано было в пресс-релизе Mail.ru :)
 

Рубли...

  23.09.2006 20:55 | 6998 просмотров
Что заметил, большинство хостеров начали переходить на рублевые расчеты.

Как-то неудобно... Я уже привык к 8.95 у.е... А 250 рублей уже как-то непонятно выглядят...
 
Страницăсем: 1, ... 387, 388, 389, 390, 391, [392], 393, 394, 395, 396, 397, ... 401
Orphus

Баннеры

Счетчики

0 Флудильня (чат)